copyrighted by Lnet sp. z o.o.    
head head
head head head
 
Aktualności
Forum
Oferta i cennik
Poczta
Usługi sieciowe
Twoje łącze
Kontakt z nami
Lnet-TELECOM
Projekty UE
Polityka prywatności
 
alarmuj

Oferta dla małych i średnich dostawców Internetu

Jeśli Twoja sieć potrzebuje nowego łącza do Internetu, a przy tym znajduje się w Łodzi lub okolicach, skontaktuj się z nami - naprawdę warto.

Poza pasmem do Internetu i całkowicie niezależnie od niego otrzymasz dostęp do szybkiego szkieletu LNET, który pozwoli na bardzo szybką komunikację z innymi podmiotami i użytkownikami indywidualnymi, którzy już skorzystali z naszej oferty.

Jeśli chcesz skorzystać z usług konkretnego operatora ogólnokrajowego, lecz przerażają Cię koszty doprowadzenia łącza do punktu styku z tym operatorem, Lnet za pomocą swojego szkieletu może zaoferować Ci doprowadzenie łącza po naprawdę konkurencyjnych cenach.

Jeśli masz problemy z zarządzaniem swoją siecią, nie wiesz do końca jak pokierować jej dalszym rozwojem lub masz problemy wynikające z dużych kosztów jej utrzymania, przy tym jednak cenisz swoją ogromną pracę włożoną w jej stworzenie, mamy dla Ciebie propozycję:

Lnet pomoże w dalszym rozwoju Twojej sieci, sprawi że będzie przynosiła Ci stały dochód, a przy tym pozostanie Twoją własnością i miejscem pracy. Trudno w kilku zdaniach wymienić wszelkie możliwości współpracy, więc skontaktuj się z nami jak najszybciej: info@Lnet.pl.

Oferta dla firm

Profesjonalne łącza do Internetu, również dla podmiotów posiadających swoje własne adresy PI (ang. provider indepedent).

Bezwzględna gwarancja pasma CIR.

Na życzenie możliwość wyboru operatora krajowego, spośród tych z którymi Lnet ma punkt styku lub może taki punkt zorganizować.

Oferujemy również ekonomiczne łącza do Internetu, o jakości znacznie przekraczającej średnią rynkową o podobnej cenie.

Jeśli posiadasz kilka oddziałów firmy w obrębie działania sieci LNET, to oprócz łączności z Internetem możesz liczyć na szybką komunikację między tymi oddziałami.

Skrojoną na miarę ofertę przedstawimy po zapoznaniu się ze wstępnymi oczekiwaniami. Jeśli trzeba doradzimy co w danej sytuacji należałoby wybrać, co będzie rozwiązaniem wystarczającym, a co komfortowym. Wystarczy opisać swoją sytuację i spodziewane potrzeby, a następie wysłać je na adres info@Lnet.pl.


. . .
acrabit
symantec

Strona główna | Aktualności | Forum | Oferta i cennik | Poczta | Usługi sieciowe | Twoje łącze
Kontakt z nami | Lnet-TELECOM | Projekty UE | Polityka prywatności | Alarmuj Serwis
infotech aktualno�ci