copyrighted by Lnet sp. z o.o.    
head head
head head head
 
Aktualności
Forum
Oferta i cennik
Poczta
Usługi sieciowe
Twoje łącze
Kontakt z nami
Lnet-TELECOM
Projekty UE
Polityka prywatności
 
alarmuj

Poniżej znajdą Państwo skrótowe omówienie oferty LNET. Aby zobaczyć ceny proszę kliknąć w obrazek symbolizujący wybraną usługę.

Internet z telewizją

Internet w pakiecie z telewizją to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać jednocześnie z telewizji i dostępu do Internetu. Najkorzystniej jest kupić obie usługi razem w pakiecie Duo.

Infostrada

Internet

Usługi dostępu do Internetu dla większości oferowanych prędkości dostępne są w dwóch rodzajach: Praca i Rozrywka.

Usługi typu Internet Praca charakteryzują się taką samą prędkością pobierania i wysyłania dzięki czemu tak samo szybko pobierzemy niezbędne dane jak i wyślemy wyniki swojej pracy oraz tak samo dobrze będziemy słyszeli i widzieli naszych zdalnych rozmówców jak oni nas. Internet Praca polecany jest wszędzie tam gdzie ważna jest symetria interakcji, czyli jest idealny do pracy, ale równie dobrze nadaje się do rozrywki. W przypadku profesjonalnych graczy (ale i amatorów) ten typ Internetu może być lepszym wyborem niż Internet Rozrywka.

Dla osób, które Internet wykorzystują głównie do rozrywki, bardziej ekonomicznym rozwiązaniem będzie Internet Rozrywka. Charakteryzuje się on dużo większą prędkością pobierania niż wysyłania, co jest zaletą gdy nasze korzystanie z Internetu to głównie konsumpcja treści, a nie ich wytwarzanie. Nawet najtańsza usługa typu Rozrywka pozwoli komfortowo oglądać film 4K i w mgnieniu oka ładować strony WWW. Jeśli jednak często wysłamy filmy i zdjęcia do portali społecznościowych warto pomyśleć o usłudze z prędkością wysyłania na poziomie 100 Mb/s, czyli szybszy Internet Rozrywka lub dowolny Internet Praca.

Praca/Rozrywka

Smart WiFi

Usługa Smart WiFi to rozszerzenie podłączenia do sieci o dostęp WiFi. Dzięki wysokiej klasy inteligentnym urządzeniom WiFi, optymalnie skonfigurowanym przez specjalistów LNET, usługa ta zapewnia najwyższą możliwą w danych warunkach wydajność sieci bezprzewodowej.

Smart WiFi

Telewizja kablowa

Mieszkańców osiedli Bolesława Chrobrego, Mieszka I, Zbiorcza oraz części osiedli Janów i Batorego zapraszamy do skorzystania z usługi telewizji kablowej LNET. Usługa obejmuje dostęp do programów cyfrowych w jakości HD i 4K Ultra HD bezpośrednio na telewizorze. Do odbioru programów cyfrowych nie potrzeba dodatkowego dekodera, co zapewnia najwyższą jakość (sygnał cyfrowy trafia bezpośrednio do telewizora) i komfort (telewizję obsluguje się tylko jedenym pilotem). Część oferowanych programów dostępna jest również w wersji analogowej z przeznaczeniem dla starszych telewizorów

Telewizja kablowa

Jeśli posiadają Państwo nowy telewizor obsługujący obowiązujący w Polsce standard cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, to nic więcej nie jest potrzebne do odbierania dostępnych u nas programów analogowych i cyfrowych.

Jeśli posiadają Państwo starszy telewizor to bez problemu odbierze on wszystkie dostępne u nas programy analogowe. Do odbioru programów cyfrowych potrzebny jednak będzie zewnętrzny dekoder cyfrowej telewizji DVB-T, urządzeie tanie i łatwo dostępne w większości sklepów RTV.


. . .
acrabit
symantec

Strona główna | Aktualności | Forum | Oferta i cennik | Poczta | Usługi sieciowe | Twoje łącze
Kontakt z nami | Lnet-TELECOM | Projekty UE | Polityka prywatności | Alarmuj Serwis
infotech aktualno�ci